Můžete vyzkoušet naše partnery, kteří se specializují na poznávací a pobytové zájezdy. Pokud chcete ušetřit, vydejte se místo na leteckou dovolenou na autobusové zájezdy, které se pořádají po celé Evropě. Největším lákadlem je zájezd autobusem do Chorvatska a případně i velmi oblíbený zájezd autobusem do Itálie. Nabídka je široká.

Zájezd do Londýna

Zájezd do Londýna

Pro zobrazení zájezdů zvolte

Země: Velká Británie   Lokalita: Londýn

Londýn je naprosto perfektním místem pro dovolenou. Během kratšího víkendu může nabídnout plně nabitý program, během delší dovolené mí stále spoust neobjevených zákoutí a míst které stojí za to vidět.

Moderním Londýnem

Nejpěknější budovou z moderního města je London Egg, neboli moderní prosklený mrakodrap ve tvaru vajíčka. V blízkosti se rozprostírají moderní čtvrtě, luxusní obchody a restaurace. Místo, které nabídne zábavu na celý den.

Pojďme do historie

Spousta historických staveb je spjata s královskou rodinou. Nejnavštěvovanější je Buckinghamský palác, který je sídlem britské královny. Na nádvoří se každý den pořádají přehlídky stráží a turisté mohou s průvodcem navštívit i vyhrazené vnitřní prostory.

Nejznámějším symbolem Londýna je Big Ben. Obří zvon a věž, na které jsou umístěny hodiny. Není londýnské pohlednice, na které by nebyl zobrazen.

Zábava

Atrakce se nesou v duchu staré Anglie. Ať již Muzeum voskových figurín, London Dugeon připomínají doby hladomoru a i například období Jacka Rozparovače nebo komplex věnovaný Sherlocku Holmesovi.

V centru se ovšem nacházejí o moderní atrakce. Velmi oblíbené London Eye – londýnské oko – obří vyhlídkové ruské kolo. Moderní galerie a veliké nákupní centra.

Historická tvář

  • Big Ben - Světoznámý zvon z mnoha fotografií
  • Buckinghamský palác - Sídlo britské královny
  • Tower Bridge - Zvědací most přes Temži
  • Katedrála Sv. Pavla - Majestátní historická katedrála
  • Tower of London - Starobylý hrad s korunovačními klenoty

Moderní tvář

  • London Eye - Vyhlídkové kolo, nejnavštěvovanější atrakce
  • London Dugeon - Dům hrůzy, strašidelné londýnské muzeum
  • Fish & Chips - Velmi oblíbené anglické jídlo
  • Madame Tussauds - Muzeum voskových figurýn
VikendovaDovolena.cz - Dovolená Maledivy - Zájezdy - Levné Last Minute Zájezdy
2009 - 2010 - 2011