Můžete vyzkoušet naše partnery, kteří se specializují na poznávací a pobytové zájezdy. Pokud chcete ušetřit, vydejte se místo na leteckou dovolenou na autobusové zájezdy, které se pořádají po celé Evropě. Největším lákadlem je zájezd autobusem do Chorvatska a případně i velmi oblíbený zájezd autobusem do Itálie. Nabídka je široká.

Poznávací zájezdy Londýn

Poznávací zájezdy Londýn

Pro zobrazení zájezdů zvolte

Země: Velká Británie   Lokalita: Londýn

Londýn patří mezi trojici nejoblíbenějších evropských velkoměst - Paříž & Řím & Londýn. Může se chlubit jak bohatou historií, tak i tradiční kuchyní, zajímavým prostředím a množstvím míst, kde se dá velmi příjemně trávit volný čas.

V Londýně za historií

Hlavní historické místa jsou velmi známá a nikdo si je nenechá ujít – zvedací most Tower Bridge, sídlo britské královny Buckinghamský palác a Big Ben.

Zajímavým výletem je návštěva Tower of London. Dříve sloužil k ochraně města a obranné prvky jsou zachovány dodnes. Jsou zde uschovány korunovační klenoty a jistě přijde vhod poklidný park v okolí.

Během návštěvy nejslavnějšího londýnského náměstí – Trafalgarského – se nabízí obří kašna přímo v jeho středu. Dominantou je pomník admirála Nelsona.

V Londýně za zábavou

Jedno z největších ruských kol v Evropě – London Eye. Při jeho návštěvě si můžete prohlídnout z výšky nejen Londýn, ale zároveň si užít rozhled až na několik desítek kilometrů daleko.

Další vaše kroky za zábavou mohou vést do Muzea voskových figurín, odpočinkového a poklidného Hyde parku nebo na cestu prohlídkovým autobusem po Londýně.

Při procházkách a zkoumáních jistě nesčetněkrát narazíte na malé rodinné hospůdky a restaurace – vřele doporučujeme vejít dovnitř a užít si pravou londýnskou atmosféru.

Historická tvář

  • Big Ben - Světoznámý zvon z mnoha fotografií
  • Buckinghamský palác - Sídlo britské královny
  • Tower Bridge - Zvědací most přes Temži
  • Katedrála Sv. Pavla - Majestátní historická katedrála
  • Tower of London - Starobylý hrad s korunovačními klenoty

Moderní tvář

  • London Eye - Vyhlídkové kolo, nejnavštěvovanější atrakce
  • London Dugeon - Dům hrůzy, strašidelné londýnské muzeum
  • Fish & Chips - Velmi oblíbené anglické jídlo
  • Madame Tussauds - Muzeum voskových figurýn
VikendovaDovolena.cz - Dovolená Maledivy - Zájezdy - Levné Last Minute Zájezdy
2009 - 2010 - 2011