Můžete vyzkoušet naše partnery, kteří se specializují na poznávací a pobytové zájezdy. Pokud chcete ušetřit, vydejte se místo na leteckou dovolenou na autobusové zájezdy, které se pořádají po celé Evropě. Největším lákadlem je zájezd autobusem do Chorvatska a případně i velmi oblíbený zájezd autobusem do Itálie. Nabídka je široká.

Eurovíkend Amsterdam - Poznávací zájezd

Eurovíkend Amsterdam - Poznávací zájezd

Pro zobrazení zájezdů zvolte

Země: Nizozemi   Lokalita: Amsterdam

Amsterdam je hlavním městem Nizozemska. V paměti se každému jistě okamžitě vybaví hlavní symboly – tulipány, dřeváky, větrné mlýny, vodní kanály a spousty a spousty dalších. Velmi zajímavé město pro eurovíkend nebo kratší poznávací zájezd.

Když se chceme podívat do historie

Hlavním centrem celého Amsterodamu je náměstí Dam. Rušné, velmi frekventované a s největší koncentrací turistů obdivujících památky. V okolí jsou moderní restaurace s tradiční kuchyní a malé obchůdky se suvenýry.

Další zastávkou může být bývalé centrum moci, neboli Královský palác. Návštěvníci obdivují nádhernou architekturu nejen z venku, ale mohou s průvodcem navštívit i vyhrazené vnitřní interiéry.

Zajímavých míst, spjatých s nizozemskou historií, je v Amsterodamu spousta. Jako další se nabízí Begijnhof případně Amsterodamská burza.

Do Amsterodamu za zábavou

Dovolená není jen o poznání, ale i o zábavě.

S příchodem soumraku návštěvníci vyrážení do ulic za zábavou. Na největší zástupy narazíte na náměstí Leidseplein, které se stalo vyhlášeným centrem nočního života. Při procházkách můžete zavítat i do pověstné Čtvrti červených luceren. Zážitek, který nezapomenete.

Milovníci a znalci umění si nenechají ujít Jordaan. Jedná se o velmi moderně pojatou čtvrť, kde se soustřeďují umělci z celého města.

Nejpopulárnějšími místy pro eurovíkendy jsou bezkonkurenčně Paříž a Řím. O to zajímavější může být tato volba. A o to unikátnější zážitky si odvezete s sebou domů.

Historická tvář

  • Náměstí Dam - Centrum Amsterdamu, nejrušnější místo
  • Královský palác - S možností prohlídky interiérů
  • Begijnhof - Komplex 40 domů ze 14. století
  • Amsterdamská burza - S možností prohlídky

Moderní tvář

  • Náměstí Leidseplein - Centrum nočního života
  • Čtvrť červených luceren - Uličky lásky
  • Jordaan - Moderní čtvrť plná umělců
  • Albert Cuyp markt - Obrovské tržiště
VikendovaDovolena.cz - Dovolená Maledivy - Zájezdy - Levné Last Minute Zájezdy
2009 - 2010 - 2011